Професійна сімейна фотосесія від фотографа Олександра Гливи

Знахідка для сімейної фотозйомки – це професійний фотограф, який може знайти спільну мову як з дорослими так і з дітками. Досвід роботи з дітками та новонародженими дає свої переваги: зацікавити дитину, залучити її до процесу зйомки, підібрати пози та локації, зловити моменти; адже дітки такі рухливі та енергійні. Коли приходить сімейний фотограф у ваш дім – ви нарешті можете побути разом з дитиною, і при цьому отримати відмінний знімок, де ви всі разом. Саме тому сімейна фотографія — це те, що неможливо зробити без сторонньої допомоги.

Сімейна фотосесія для мене — це не просто фотографії класичного портрету, це перш за все ваша сім’я в житті. Я розповім пару хитрощів і підходів, завдяки яким підготовка буде легкою і ваша сімейна фотосесія пройде бездоганно!

Думаю, кожен погодиться, що немає нічого дорожчого за сім’ю! Збережіть неповторні моменти з життя, зібравшись разом на сімейній фотосесії!

Я пропоную наступні види сімейних фотосесій: фотосесія вагітних “в очікуванні чуда”, зйомка новонарождених, дитяча фотосесія, фотографія в колі сім’ї та рідних, день нарождення та репортаж. Сімейна та дитяча фотосесія це хороший, а часто активний відпочинок. На відміну від індивідуальних фотосесій, в зйомці задіяно декілька осіб і щоб фото вийшли дійсно вдалими, достатньо просто хорошої сімейної атмосфери.
Давайте співпрацювати!