Послуги Фотографії від Олександра Гливи по всій Україні

Зйомка проводиться на професійному обладнанні. При необхідності до роботи над замовленням залучається асистент.

Ви можете замовити фотозйомку у Львові, а також, за умови оплати витрат фотографа, у інших містах України та світу.

Я залишаю за собою право використовувати відзнятий матеріал для свого портфоліо. Особиста інформація про замовника не розголошується. Всі фотосесії зберігаються в архіві і при необхідності можуть бути відновлені.

Весільна зйомка

Я пропоную весільну фотозйомку як повного дня, так і тільки урочистої частини. Для того, щоб закарбувати найбільш важливі моменти урочистої події, практично протягом усього дня (викуп нареченої, ЗАГС, зустріч молодих у ресторані і, звичайно ж, сам ресторан) ведеться репортажна весільна фотозйомка. Постановочна весільна фотозйомка є найбільш відповідальним моментом не тільки для молодих, а й для фотографа. Адже тут мені необхідно проявити свої організаторські здібності, застосувати індивідуальний творчий підхід і відзняти максимально можливу кількість постановочних образів. Чудовим доповненням до весільних фото буде фотосесія "Love story", як історії ваших стосунків. А щоб спогади завжди залишались яскравими пропоную весільну фотокнигу, надрукована на спеціальному матеріалі книга із весільними фотографіями. Весільна фотосесія повинна гідно завершуватись весільною фотокнигою!

Зйомка "Love story"

Традиційно фотосесія в стилі «Love Story» сприймається як фотозйомка, яка доповнює весільну. Під час цієї зйомки, вибираються найбільш вдалі ракурси для пари і складається план на проведення фотосесії безпосередньо в урочистий момент.

Але сама зйомка може бути проведена не тільки для молодят. Фотосесія «Love Story» - це історія вашого кохання. Її вибирають закохані пари, щоб зробити один одному подарунок на День Закоханих або на Річницю.

Зйомка звичайно розрахована тільки для двох, зазвичай її проводять на природі із використанням різних образів або, якщо не дозволяє погода, то у фотостудії.

Репортажна зйомка

Без цього типу зйомки не обходиться жоден захід. Будь-то день народження, ювілей, корпоративні та офіційні зустрічі, виставка чи фестиваль, конференція чи концерт, будь-яке з цих подій має бути передано так, щоб навіть сторонній людині були зрозумілі і суть того, що відбувається, і його атмосфера.

Важливо зловити закарбувати усі емоції події, яскраві події чи шалені вчинки веселих гостей.

Сімейна фотозйомка

Сімейна фотосесія дозволяє відобразити щасливі миті вашого життя, таких важливих подій як народження дитини, юбілей чи просто зйомка сімейного портрету, чи сімейної прогулянки.

Зйомку можна провести і у будинку, і в парку, чи на майданчику біля будинку, із використанням різних образів, або, якщо не дозволяє погода, то у фотостудії. Це залежить від вашого бажання та фантазії.

Закарбовані події пропоную оформити у вигляді фотокниги. Переглядати її - одне задоволення.

Зйомка ПОРТФОЛІО

Створення професійного портфоліо будь-якого рівня складності для самих різних цілей: від модельного або акторського портфоліо до портфоліо для особистого користування. Портфоліо повинне бути якісним, особливо, якщо справа стосується Вашого професійного зростання. Фотозйомка проводиться у професійно оформленій фотостудії, із залученням унікального інтер'єру, талановитий візажист, та стиліст по зачіскам, допоможуть створити бажаний і креативний образ. Під час зйомки використовується тільки професійне фото обладнання фірми Canan, Profoto, загалом, усе необхідне, щоб Ваше портфоліо стало бездоганним!

Рекламна Зйомка

Від того, наскільки яскраво, реалістично буде реалізована та чи інша ідея, покладена в концепцію просування товару або послуги, залежить успіх продажів.

Тому рекламний фотограф повинен не просто механічно передати зображення продукта шляхом його візуалізації, а створити образ, який би запамятовувався із першого разу.

Зйомка проводиться із використанням професійного обладнання фірми Canan, Profoto, у студії чи в іншому місці із залученням необхідних декорацій за необхідністю.